Küre ilk adım Paketi

  1. Homepage
  2. Fitnes
  3. Küre ilk adım Paketi
kure-ilk-adim-paketi

1 kutu Testosterone Enanthate
2 kutu Danabol

Kürün amacı, kuvvet, kas kütlesi kazanımı, kilo kaybı yaşayanlar için kas yapıcı özelliği vardır, aynı zamanda kuvvet, dayanıklılık ve performans kazandırır. Ortalama antrenman ve beslenme programlarına uyulduğu takdir 5-10 kilo arası kas kütlesi kazanımı olur. Bu kilo aralığı tamamen size bağlı, sizin nasıl beslendiğinize, supplementleri nasıl kullandığınıza, antrenmanınızı nasıl yaptığınıza bağlı..Size bu tavsiye ettiğim kür, pek önerilmez. Bunun bir çok nedeni vardır en önemli nedeni ise steroid satıcılarına az para kazandırmasıdır.. Çünkü bu kür ucuzdur, ucuz olduğu için de kar markajı azdır, bu nedenden dolayı hiç bir steroid satıcısı tarafından dile getirilmez.. Benim sizlere tavsiye edeceğim ilk kür, Testosterone Enanthatei, Danabol kürüdür.. Adım adım ilerlemek en doğrusudur, şöyle düşünelim şimdi Arabayı önce birinci vitese, sonra ikinci vitese koymamız gerekir. Kürün birinci viteside budur, Testosterone Enanahte, Danabol kürüdür..

Kullanım şekli

Bu kullanım şekli kişiden kişiye, yaşa, boya,kilomuza, kas kütlemize ve spor geçmişimize göre değişkenlik gösterebilir.. Bizden ürün aldığınız takdirde boy,yaş,kilo,yaşam tarzı, spor geçmişiniz baz alınarak sizlere uygun kür cetveli ve diğer programlar hakkında bilgilendirilip ücretsiz 7/24 whatsapp desteği alabileceksiniz.. Kullanım şekli konusunda bir genelleme yapacak olursak, aşağıda oluşturduğum tablo şeklinde örneği inceleyebilirsiniz.. Şunu da belirtmeliyim ki karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliklerin de hastalığı kronikleşmiş olanlar varsa, kur paketelerinden uzak durmalarını önemle tavsiye ederim..
hacim kuru

Supplement Kullanımı

İdman yaptığımız günler, whey protein(isole olması şart değil), bcaa, creatine idmandan 50 dk önce idmandan 50 dk sonra 1 er porsiyon, idman yapmadığımız günlerde creatin ve bcaa hariç whey protein günde 2 şer porsiyon. Şunu unutmamalıyız ki çok iyi beslenmezsek ne steroid ne de supplementler bir fayda görürüz. En önemlisi temel aldığımız doğal besinler, eğer yeteri kadar kg başına 2-3 gram protein 4-5 gr karbonhidrat alarak beslenirsek Whey protein ve diğer supplementlere de gerek yoktur, malesef bunu ülkemiz de yapan çok az kişi vardır bunun nedeni de tamamen ülkemizde Et fiyatlarının ve diğer yaşam koşullarının zor olmasıdır..

PCT

Testosterone Enanthate’nın yarılanma süresi 11 gündür, bu nedenden dolayı PCT’ye 12 gün sonra başlanır. PCT yaptırırken hastane de bir kontrol yada total testosteron veya serbest testosteron seviyelerini ölçtürmemiz çok önemlidir, şimdi pct ye geçelim.. Karaciğer koruyucu, benoxol, b12 günde 1 tablet, zinco 220(çinko) 1 tablet günde, c vitamini ve deve dikeni günde 1 er tablet, kür sonu nolvadex ve arimidex..

Yan etkileri

Kür boyunca hissedebileceğiniz yan etkiler, cinsel güç artışı, güç artışı, performans ve dayanıklılık artışı, tırnak ve tüylerin çabuk çıkması, agresiflik gibi yan etkilerini belirgin olarak hissedeceksiniz.. Diğer yan etkiler pct dediğimiz kür başında ortasında ve sonunda uyguladığımız yan etki giderici tedavi sayesinde sıfıra indirgenecektir..

Kür paketi alanlar ücretsiz olarak aşadağıkerden yararlanacaktır..

-Hedefe yönelik antrenman programı
-Kişiye özel beslenme programı
-Amaca yönelik kardiyovasküler antrenman programı
-Resimli karın kası antrenman programı
-Sporcu yemek tarifleri
– 2 haftada bir form analizi, duruma göre program değişikliği
-Kür cetveli ve kür planı ayarlanması
-PCT tedavi programı
-Supplement kullanım rehberi
-Alanında uzman eğitmen kadrosundan destek
-7/24 WhatsApp desteği

Categories Fitnes Health Life No Fear
humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al