Profesyonel Yağsız Kas Kütlesi Kürü

  1. Homepage
  2. Fitnes
  3. Profesyonel Yağsız Kas Kütlesi Kürü
profesyonel-yagsiz-kas-kutlesi-kuru

Kürün amacı

Estetik, define, fitness model bir vücuda sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi. Yağ yakarken, kas kütlesi kazanacaksınız. Yağ yakıp zayıflamak isteyenlerin de yağsız kas kütlesi kazanmak isteyenlerin de ilk tercihi Profesyonel yağ yakım kürüdür. Kürde en dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, düzgün beslenme. Temiz beslenip kaliteli idman yaptıktan sonra sonuç tabiki kaçınılmaz mutlak başarı 🙂 Etkisi kısa esterli olduğu için çabuk hissedilecek 2-3. hafta da etkiyi hissetmeye başlıyacaksınız.. Size verilecek olan sizin yaşınız,boyunu,kilonuz, yaşam tarzınız, beslenme alışkanlığınıza göre beslenme,antrenman ve kardiyovasküler çalışma sistemleri verilecektir.

Kürün içeriği

6 Kutu Testosterone Propionate
5 Kutu Trenbolone Acetat
3 Kutu Masteron
2 kutu Winstrol
3 flakon CJC-1295
3 Kutu Oxandrolone

Kullanım şekli

Kür cetveli, antrenman programı, beslenme programı, supplement kullanımı, pct gibi şeyler ancak kişiye özel, kişinin yaşam hayatına,spor geçmişine, yaşına,boyuna,kilosuna bakılarak yazılır.. O yüzden ben örnek olabilecek bir programı tablo haline getirdim, sizin için aşağıya bırakıyorum. Siz kür paketi aldığınız da ilgilenilecek herşeyle biz ilgileneceğiz size sadece programlara uymak ve spor yapmak kalacak.
yağsız hacim kürü
Supplement kullanımı

Kalkar kalkmaz whey protein, antrenmandan 45 dk önce whey,creatine,bcaa 1 er porsiyon.. Antrenmandan 45 dk sonra whey,vitargo,bcaa, glutamine 1 er porsiyon. Yatmadan önce glutamine,caseine 1 er porsiyon.

PCT

1-2 hafta, hafta da 1,000 iu Pregnyl, kür boyunca her gün 2 tablet proviron, iki günde bir 2 tablet milk thistle, 10-14 hafta 0,5 mg arimidex her gün, kür sonu çoban çökerten çayı, çinko ve tribulus

Yan etkileri

Kür boyunca; kürün başında, kürün ortasında, kürün sonunda olmak üzere 3 aşamalı PCT dediğimiz yan etki giderici tedavi kürünü uygulayacağımız için. Hissedilir yan etkiler, güç ve performans artışı, cinsel güç artışı, agresiflik, tüylerin ve tırnakların çabuk çıkması gibi yanetkileri hissedeceksiniz..

 

Kür paketi alan herkes ücretsiz aşağıdakilerden yararlanacaktır.

-Hedefe yönelik antrenman programı
-Kişiye özel beslenme programı
-Amaca yönelik kardiyovasküler antrenman programı
-2 Hafta’da bir form analizi, duruma göre program değişikliği
-Resimli karın kası antrenman programı
-Sporcu yemek tarifleri
-Kür cetveli ve kür planı ayarlanması
-PCT tedavi programı
-Supplement kullanım rehberi
-Alanında uzman eğitmen kadrosundan destek
-7/24 WhatsApp desteği

 

Categories Fitnes Health Life No Fear
humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al