Profesyonel Hacim Kürü

  1. Homepage
  2. Fitnes
  3. Profesyonel Hacim Kürü
profesyonel-hacim-kuru

Kürün amacı

kaslanmakta zorlayan, kilo problemi çekenler için hazırlanmış ileri seviye sporcular için profesyonel hacim kürü. Kürle birlikte verilen beslenme programına, antrenman programına, kardiyovasküler antrenman programı ve diğer programlara uyduğunuz takdirde sonuç kaçınılmazdır.. Bu kür de dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi temiz beslenmedir, clean bluk yapıp temiz beslenip kaliteli sonuçlar alabiliriz. Kür paketi boyunca 7/24 whatsapp desteği ve her türlü A dan Z ye her alanla ilgileneceğiz.. Kür son min 8 max 16 kilo arası kas kütlesi kazanıldığı gözlemlenmiştir, bu kilo aralığı sizin iradenize, beslenmenize, antrenman programınıza, supplement kullanımınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir..

4 kutu Testosterone Enanthate
4 kutu Boldenone
4 kutu Decadurabolin
3 kutu Danabol
3 kalem Genotropin 36 IU

Kullanım şekli

Kullanım şekli kişiden kişiye değişmekte olup, kişinin yaşı,boyu,kilosu, yaşam tarzı, spor geçmişi, beslenme tarzı gibi faktörler baz alınarak titizlikle hazırlanması gerekir ki maksimum verim alınabilsin. Ben örnek olarak bir tablo oluşturdum, kesinlikle bu tablo herkese uymaz, tekrar belirttiğim gibi kür cetveli, beslenme programı, antrenman programı kişinin özelliklerine göre yazılmalıdır ki maksimum etkiyi ve istediğimiz sonucu alabilelim..
profesyonel hacim kuru
PCT

1-2 hafta, haftada 1,000 iu Pregnyl, her gün 2 tablet proviron, 2 günde bir 2 tablet milk thistle, 12-16 hafta 2 günde bir 0.5 mg arimidex ve 1 tablet nolvadex, kür sonu çoban çökerten çayı

 

Supplement kullanımı

Uyanır uyanmaz 1 ölçek whey protein, antrenmandan 45 dk önce whey, creatine, bcaa 1 er ölçek. Antrenmandan 45 dk sonra whey, vitargo, bca 1 er ölçek, yatmadan önce glutamine- casein proteini 1 er ölçek

Yan etkiler

Küre başlarken, kür boyunca ve kür sonunda kullanacağımız PCT yani yan etki giderici ilaçlar sayesinde hissedilir sadece olumlu yan etkilerini hissedeceğiz. Onlarda; güç, performans artışı, cinsel güc artışı, agresiflik, çabuk tüy ve tırnak çıkması.. gibi yan etkiler hissedilecektir..

 

Kür paketi alan herkes ücretsiz aşağıdakilerden yararlanacaktır.

-Hedefe yönelik antrenman programı
-Kişiye özel beslenme programı
-Amaca yönelik kardiyovasküler antrenman programı
-Resimli karın kası antrenman programı
-2 Haftada bir form analizi, duruma göre program değişikliği
-Sporcu yemek tarifleri
-Kür cetveli ve kür planı ayarlanması
-PCT tedavi programı
-Supplement kullanım rehberi
-Alanında uzman eğitmen kadrosundan destek
-7/24 WhatsApp desteği

Categories Fitnes Health Life No Fear
humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al