I. Seviye hacim kürü

  1. Homepage
  2. Fitnes
  3. I. Seviye hacim kürü
i-seviye-hacim-kuru

3 kutu Testosterone Enanthate
3 kutu Boldenone
3 kutu Danabol

Bu kür kas kütlesinin artışına güç kuvvet ve motivasyonumuzun çok iyi yere gelmesine sebep olur. Aynı zaman da iştah açıcı özelliği de vardır bu sayede kas kütlesi kazanmış olursunuz. Başlangıç yani ilk adım kürün’den sonra ki en iyi kür paketidir.. Maksimum seviye de büyümek yerine temiz, yağsız kas kütlesi kazanımı ve estetik bir vücut sağlar. Daha önce de belirttiğim gibi böbrek, kalp ve karaciğer gibi kronikleşmiş rahatsızlığımız varsa kürlerden ve bu kür paketinden uzak durmanızı naturel yolla devam etmenizi öneririm. Kürleri kendi bilginize göre kesinlikle yapmayınız, bilinçli birinden yardım alınız. Yan etkiler minimize edilmesi için kesinlikle PCT yapılması gerek. Kür süresini ben 12 hafta olarak uygun görüyorum, tabi bu dozajlar kişiden kişiye göre değişir. Boldenon’un etkisi 4. hafta dan sonra başlıyor, kür sonucunda yakşalık 5-15 kg arası kas kütlesi kazanımı sağlarsınız, tabi bu kilo aralığı sizin beslenme tarzınza, antrenman programınıza , supplement takviyesine göre değişir..

Kullanım şekli

Kullanım şekli kişiden kişiye göre değişmektedir, kür paketi kişinin yaş,boy,kilo,yaşam tarzına göre değişkenlik gösterir, kür paketi alan herkese biz ücretsiz destek veriyoruz. Fakat sizin kafanızda birşeyler oluşturabilmek adına ben alta bir tablo hazırladım incelebilirsiniz

baslangıc
Supplement kullanımı

İdman günleri, idmandan 50 dk önce ve 50 dk sonra 1 er ölçek whey protein(isole olmasına gerek yok), bcaa, glutamine, creatine 1 er porsiyon hem idman öncesi hem idman sonrası. İdman yapmadığımız günler günde iki ölçek whey protein almamız yeterlidir, şunu unutmamalıyız ki doğal besinleri yeterince almazsak steroidler veya supplementler istediğimiz doğrultu da bizlere yardımcı olmaz. Eğer kilogram başına günde 2-3 gram protein 4-5 gram karbonhidrat alırsak supplement kullanmamıza gerek yoktur. Fakat Türkiye şartlarında Et ve diğer et ürünleri pahalı olduğu için bunu yapamıyoruz..

PCT

Kürün yarısından itibaren günde 1 adet proviron, kür bitiminden 12 gün sonra zinco 222(çinko) 1 tablet, nac(karaciğer koruyucu) günde 1 tablet, omega 3 günde 1 tablet , c vitamini ve deve dikeni günde 1 er tablet, nolvadex günde 1 tablet.

Yan etkileri

Kür boyunca hissedibileceğiniz en belirgin yan etkiler, güç, performans ve dayanıklılık artışı. Cinsel güc artışı, çabuk tüy ve tırnakların çıkması, agresiflik, açlık hissi ve yorgunluk hissetmemek gibi yan etkileri belirgin olarak hissedeceksiniz..

Kür paketi alanlar ücretsiz olarak aşadağıkerden yararlanacaktır..

-Hedefe yönelik antrenman programı
-Kişiye özel beslenme programı
-Amaca yönelik kardiyovasküler antrenman programı
-Resimli karın kası antrenman programı
-Sporcu yemek tarifleri
– 2 haftada bir form analizi, duruma göre program değişikliği
-Kür cetveli ve kür planı ayarlanması
-PCT tedavi programı
-Supplement kullanım rehberi
-Alanında uzman eğitmen kadrosundan destek
-7/24 WhatsApp desteği

Categories Fitnes Health Life No Fear
humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al