Winstrol(Stanozolol) nedir, nasıl kullanılır ?

  1. Homepage
  2. Uncategorized
  3. Winstrol(Stanozolol) nedir, nasıl kullanılır ?
winstrolstanozolol-nedir-nasil-kullanilir

Winstrol (aktif madde – stanozolol ) – , anabolik steroid , enjeksiyon için (tablet ve çözelti satılan Winstrol Depot ). Winstrol Winthrop Laboratories 1962 yılında geliştirilmiştir. Bu sentetik steroid 17α-metillenmiş türevi olan dihidrotestosteron + 3,2-pirazol bağlı doğal steroid çok farklı,. tarafından onaylandı FDA insanlar tarafından kullanılmak üzere (stanozolol başlangıçta hayvanlar (atlar) kullanılmak üzere geliştirilmiştir). Stanozolol progesteron için bazı karşıtlık gösterir (ilaç projestogen nandrolon hareketine karşı koruduğunu görüşler vardır). stanozolol enjeksiyon en formları farklı serbest bileşiğin sulu bir süspansiyonudur.

Kelimeler: Strombafort , Stanover , Nabolik , Stanazolik , Strombadzhekt , Stromba , Menabol , stanol , Terabon , Tsetabon ve diğ.

tabletler Winstrol® 17-alfa pozisyonunda bir alkil grubu vasıtasıyla bağlanan, yüksek biyolojik elverişliliği ve stabilitesi (geçiş sırasında karaciğerdeki kopma olmaması) vardır, ancak karaciğer için toksik stanozolol tabletler yapar. Bununla birlikte, enjekte edilebilir bir şekilde de bu eksiklik yoksun değildir, steroid her iki formunun toksisite ve biyo-farkı az.Balkan adlı Strombafort, Strombadzhekt (şişeler içinde sulu çözelti) Pharma Balkan dan

Winstrol Yasal statü

Stanozolol, onun tuzları, izomerleri, esterleri, tüm dozaj formları ve ticari isimler dahil maddelerin güçlü listesi , yasadışı üretim, işleme, satın alma, depolama, Aralık 29, 2007 N 964 ceza sorumluluğu gerektirir gelen Rusya Federasyonu ebatları bazında ulaştırma veya satma amacıyla, yanı sıra üretim veya işleme için yasadışı satış veya ekipman için transfer.

Büyük boy stanozolol 2.5 g veya daha fazladır. [1]

Winstrol  Steroid profili

Anabolik Etkinlik – 320% testosteron
Androjenik aktivite – testosteron% 30
Aromatizasyon (dönüşüm östrojen ) – Resim
Rota – enjeksiyonları ve tabletler
Karaciğer toksisitesi – eşit enjeksiyonu ve tablet formları için, orta [2]
yarı-ömür – 9-24 saat [3] (2 güne kadar süre). enjekte edilebilir bir şekilde 4-5 saat boyunca, oral -.. 18-24 saat [4]
algılama zaman – 200 ila 240 gün arasında.

Winstrol  Tarihsel

Stanozolol marka adı Winstrol altında 1962 yılında Winthrop Laboratories tarafından geliştirilmiştir. Başlangıçta, ilaç kemik ve iştah uyarımı, kas kütlesini, hemopoeziste stimülasyonu artan güçlendirilmesi için veteriner hekimlikte kullanılmak üzere ayrıca anemi, kalıtsal anjiyoödem, kurtarma operasyonları hızlandırılması ve tedavi etmek zayıflamış veya hastalıklı hayvanların tasarlanmıştır.

Bir süre sonra, ilaç hız performansını artırmak için, arazi sürüşü için aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Hızla Kullanım Winstrol ergojenik amaçla başlayarak vücut geliştirme sporcuları ve diğer güç spor dikkat çekti.

Winstrol Etkileri

eylem çoğu steroidler farklı olduğu için vücut geliştirme Winstrol, çok popüler. İlaç vücut ağırlığı üzerinde çok az etkisi vardır, ancak, kasların önem veren venöz prorisovannost güçlendirir ve yağ yakar, bu yüzden “kurutma” sırasında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

kas Rölyef – stanozolol ana etkilerinden biri.
güç ve dayanıklılık önemli bir artış – değerli bir etki powerlifting ve atletizm.
Yağ yakıcı.
Iştah artışı.
vücuttan aşırı sıvı kaldırma
Bilimsel testlere göre, kilogramlık ağırlık kaldırma başına 0.2 mg miktarında oral stanozolol düşürür bağlayıcı globülin anabolik hormonlar ,% 50. Bu stanozolol birlikte diğer steroid alımı performansı önemli ölçüde artacağı anlamına gelir. [5]
Bu varlığını kabul edilir antiöstrojen ve antiprogestagennogo etkileri (reseptör rekabetçi inhibisyon progesteron ) [6] [7]

Yan etkiler Winstrol

İlaç dönüştürülür edilmemelidir östrojenler ancak gibi yan etkilere neden olmaz, jinekomasti ve ödem .

oluşum sıklığı ile Yan etkileri:

Büyük eklem ve bağ hasara Ağrı en sık görülen komplikasyonlardır. stanozolol riski ile kombine edilmelidir aza indirmek için testosteron ve güverte . Devamı burada . Ayrıca özel uygulamak eklem ve bağ için takviyeleri .
kan basıncında bir artış – antihipertansif ajanlar (enalapril) alarak elimine edilir.
artan seviyeleri , kolesterol [8] – ortadan emme omega-3’ün sırasında veya diğer araçlar gipolipodemicheskih (lovastatin, atorvastatin, vb.) [9]
Acı enjeksiyonları – Bu yan etki sadece Winstrol enjektabl formu tuhaf (Winstrol Depot).
Winstrol bir türevi olduğundan DHT mümkün androjenik : yan etkileri saç dökülmesi kafa, üzerinde akne doğal testosteron ve diğerleri, bastırılması.
karaciğer toksisitesi – bağlı alfa-17-alkilasyona gösterdi. Köpeklerde yapılan bir çalışma boğa dikeni ekstresi (belirgin bir koruyucu etki göstermiştir karaciğer koruyucu ). [10]
Miyokard hipertrofisi – özellikle yüksek dozlarda. [11]
Devamı: Yan steroid etkileri ve nasıl zarar azaltma

Winstrol nasıl çalışır ?

Yalnız Ders Winstrol rahatlama ve damarsal olsun, aynı zamanda güç performansı artırmak için sporcular taşıdı. Başka bir deyişle, bu kurs ılımlı yağ içerikli yeterli ağırlığa sahip kişiler için uygundur.

Winstrol uygun dozaj tabletleri ya da enjeksiyonlar 30-50 mg, her gün. Sporcular ve boks, genellikle daha düşük bir dozda kullanılırlar – yaklaşık 10 mg / gün.
Kurs süresi, yaklaşık 4-6 haftadır. devir süresini artırmaz yan etki riskini artırır ile, esas olarak eklem ile ilgili.
Tabii tamamlanmasından sonra, 2-3 gün yürütmek için gerekli olan PCT .
Maksimum etki için almak kurtulmak için spor beslenme .
Birçok deneyimli sporcular sadece testosteron ile birlikte stanozolol kullanımını tavsiye unutulmamalıdır. testosteron değil eklem kapsülü kurutmak izin vücutta sıvı korur: Bu yaklaşım özellikle eklemlerde üzerinde olumsuz etki olasılığını azaltmaktadır, yan etki riskini azaltır. Buna ek olarak, testosteron ölçüde tabii Winstrol etkinliğini artırabilir.

Winstrol kürü nasıl olur ?

Sonuca bağlı olarak inşa kombine oranı stanozolol. kas için elbette kitle setleri güçlü dahil androjenler örneğin, testosteron , methandrostenolone veya Anapolon . Bu durumda, Winstrol diğer ilaçların düşük genel östrojenik etkisi ile iyi bir anabolik etkisi yaratarak, ders dengeleyecektir. Bu durumda, sırasında dahil edilmesi gereklidir aromataz inhibitörleri için, çevrim sonrası tedavi kullanılan Nolvadex veya Clomid . Sonuç olarak, kas kitlesinde önemli kazançlarının doğru kombinasyonu çok daha az su tutma ve yağ ile elde edilebilir.

yarışma öncesinde veya sırasında bir zayıflama diyeti winstrol gibi androjen aromatize olmayan ile kombine edilebilir Trenbolone . Bu kombinasyon, uygulamada, rahatlama ve kasların sertlik verir ve hangi birçok sporcu eğilimindedir.

Categories Uncategorized
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

admin

Bir Yorum Yazın

humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al