Trenbolone Acetate nasıl kullanılır, yan etkileri neler?

  1. Homepage
  2. Uncategorized
  3. Trenbolone Acetate nasıl kullanılır, yan etkileri neler?
trenbolone-acetate-nasil-kullanilir-yan-etkileri-neler

Trenbolone Acetate nedir ?

Trenbolone (ayrıca ticari isimler altında bilinen Parabolan , Tren , Finaject , Finapleks ) – güçlü bir anabolik steroidDaha önce kas kütlesini ve sığır yemek artırmak için veteriner hekimlikte kullanılan. orijinal biçiminde aksiyon Trenbolone uygulanamaz süresini arttırmak için olan, trenbolon ve trenbolon enantat tsiklogeksilmetilkarbonat ve Hexahydrobenzylcarbonate (en küçük etki süresi ile birlikte), genel olarak kullanılan esterlenmiş türev trenbolon asetat. kas trenbolon esterler sokulduktan sonra yavaş yavaş kandaki aktif maddenin uzun süreli iletimini sağlamak, plazma lipaz ayrıştırılması. güçlü bir anabolik etkisi yoktur, ancak, birçok yan etkileri vardır, bu nedenle en iyi seçenek değildir.

Trenbolone asetat – ilacın en popüler formları (marka isimleri: Trenbol-100, Finapliks, Finapleks, Finaject, Finajet) biri. Trenbolone asetat kısa bir yarı-harap, yani enjekte edilebilir her gün alır. etkili dozu yaklaşık 50 mg günlük ya da 100 mg her gün.

Tsiklogeksilmetilkarbonat trenbolone veya trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate – marka Parabolan farklı süresi – altı haftaya kadar. marka adı altında uzun süre ve Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate tsiklogeksilmetilkarbonat piyasada devamsızlık ve mevcut tüm ürünler için Parabolan sahte. Parabolan Balkan Pharm (Moldova) tarafından – sahte çok sayıda mevcut durum ancak, resmi sürümünü yayımladı, kalır. ilacın kan konsantrasyonlarında salınımları azaltmak için iki enjeksiyon halinde haftalık doz kırmak için daha iyi olmasına rağmen enjeksiyonlar, bir hafta ya da her 10 günde bir kez yapılır. Etkin doz – (diğer ilaçlar ile kombinasyon halinde 200 mg-300 mg), haftada 300 mg.

Trenbolone enantat – İlacın bir şekilde daha önce yapılan farmakolojik özelliklere benzerdir. Yaklaşık 10 gün – Trenbolone enantat uzun süredir. Enjeksiyonlar haftada 1-2 kez yapılmaktadır. Etkin doz – haftada 300 mg.

Trenbolone Acetate Yasal statü

Trenbolone, onun tuzları, izomerleri, esterleri, dahil tüm dozaj formları ve ticari isimler maddelerin güçlü listesi Rusya Federasyonu ebatları bazında 29 Aralık 2007 N 964 ceza sorumluluğu gerektirir arasından: yasadışı üretim, işleme, satın alma, depolama, ulaştırma veya satma amacıyla, yanı sıra üretim veya işleme için yasadışı satış veya ekipman için transfer.

Büyük boy trenbolon 10 g veya daha fazladır. [1]

Trenbolone Acetate Steroid profil

Trenbolone için yüksek bir afiniteye sahip androjen , 4-5 kez bu fazla bağlanma yeteneği reseptörü testosteron . [2] Bu anabolik formülasyonun yüksek aktiviteye kaynaklanmaktadır. Trenbolone gücü kazançları ve kas kütlesini artırmak için yeteneklerini en güçlü steroidler biridir. Aynı zamanda yan etkilerin görülme sıklığının yansır, riski düzgün ders yapılandırılmış, özellikle oldukça yüksektir.

Trenbolone o aromatize edilmesi mümkün değildir Özellikle nedeniyle popülerlik kazandı östrojen etkisi altında aromataz ; laboratuar testleri bunu (efekt Hexahydrobenzylcarbonate çok küçüktür) kandaki östradiol yükselişini kışkırtır görüş alabilirsiniz, ama bunun nedeni, yargı bir hatadır tahlillerde trenbolon metabolitleri estradiol gibi ifade edilebilir. Bu gibi yan etkilerden onu engellemez jinekomasti esas olarak progestin aktivitesi nedeniyle meydana gelir ve sıvı birikmesi.

Trenbolone nedeniyle geri besleme mekanizması ve progesteron aktivitesi (provoke meydana getirmek üzere, testosteron üretimini bastırır jinekomasti ). Bu, azalma gibi yan etkiler ile sonuçlanır libido , ereksiyon yumuşak ve testiküler atrofi .

Trenbolone için benzer hale testosteron, 19-nor-türevleridir nandrolon projestin etkinliğine karşı. nadiren jinekomasti yol açar progesteron reseptörleri bağlamak mümkün Trenbolone, bu tesis çok belirgin değil ise (deka-vahşi) libido azalması.

Algılama zamanı – 5 aya kadar.

Farmakodinamik trenbolone
kas kitlesinde artış (Trenbolone 8 haftalık ders en fazla 10 kg)
Artan güç performansı
libido ve potens artırabilir, ancak, tam tersi bir etki gözlenebilir (ve bu etkinin hiç oluşamaz)
düzeyde arttırır , insülin benzeri büyüme faktörü % 200 [3]
Trenbolone hem bağımsız hem salgılanmasını uyararak, yağ yakma teşvik büyüme hormonunun
düzeyini azaltır kortizol [4]

Trenbolone Acetate – yan etkileri

Çoğu durumda, trenbolone olası yan etkileri seyri sırasında: uykusuzluk, yüksek tansiyon, artan saldırganlık, akne , saç dökülmesi, artan cilt yağlılık, vb ..
libido Olası kaybı, (cansız ereksiyon “Dikkat”ve: genellikle sırasında) (biri var, birisi görünebilir, ancak çok nadir durumlarda can zıt etki ancak bu bireysel tecelli) testiküler atrofi nedeniyle önemli bir bastırma için testosteron üretimi. “Dikkat”Profilaktiruet tanıtım Gonadotropin ve kabergolin .
böbrekler üzerinde toksik etkisi – yoktur. Trenbolone bu sözde yan etki süresince idrar yanlış böbrek hasarının bir göstergesi olarak bazı sporcular tarafından anlaşılan metabolitleri derive kırmızıya döner gerçeğinin bir sonucudur. [5]
Karaciğer üzerindeki toksik etkisi aşırıya kaçmadan kanıtlanamamıştır.
Androjenik etkileri nadirdir, östrojen / progestin hemen her zaman yoktur.
trenbolon ile birleştirildiğinde yan etki riski artar clenbuterol veya efedrin .
Revalor [ Kural ]
markalarını yapmak için kullanılan çoğu zanaat üreticileri Revalor veteriner ilacı veya bunun benzerlerini Trenbolone. Kesimden önce hayvanların beslenmesi için kullanılır. Revalor 80-200 mg trenbolon asetat ve 8-24 mg sürümüne göre içermektedir estradiol . [6] Bu nedenle, genellikle östrojen yan etkilerin gelişmesine bildirilir: jinekomasti ., Ödem ve diğer östrojen reseptör blokeri bu semptomları ortadan kaldırmak için kullanılır Toremifen .

Trenbolone Acetate kürü nasıl olur ?

Doz edebiyatının temelinde tarif edilir, bu sadece bilgi amaçlı sunulan ve eylem kılavuzudur değildir.

Tüm steroid için genel kural – daha güçlü bir ilaç, daha çok yan etkileri, Trenbolone için uygundur. aşağıdaki gibi Trenbolone güvenli yol inşa edilmiştir:

önerilen doz aşılmamalıdır (- günde 50 mg, Trenbolone enantat, vs – Trenbolone Asetat haftada 300 mg),
Resepsiyon (kesinti döngüsü gerektiren yan etkilere yol açabilirler) toleransı test etmek en düşük doz ile başlanmalı.
Kurs süresi, gonadotropin kullanımı olmadan en fazla 5-6 den haftadır.
Çevrim sonrası tedavi ilaç neredeyse tamamen atılır, 2 hafta, son enjeksiyondan sonra gerçekleştirilebilir, ya da 2-3 gün önce enjekte edilmesi durumunda asetat edilir. Uygulanabilir Clomid veya toremifen standart düzeni PCT . Tamoksifen çünkü güçlendirir tavsiye edilmez progestin yan etkiler Trenbolone.
testosteron üretimini geri yüklemek için almaya başlamak testosteron güçlendirici kursun son haftasında başından beri ve 3-4 hafta boyunca almaya devam.
Elbette maksimum etkinliği için, almak kas kütlesi seti için spor beslenme bir kompleks ve izleyin kas kütlesinin kümesi için bir diyet .
kontrendikasyonları dışlamak başlamadan önce doktorunuza danışın emin olun.
Testosteron Testosteron normal fizyolojik düzeyde olması, 250 mg / hafta arasında en az bir doz almak tavsiye edilir.
Kombine kurslar trenbolone

kas kütlesi işe için diğer ilaçlarla Trenbolone birleştirmek için gerek yoktur. Kurutma hızı sırasında trenbolon ile kombine edilmelidir winstrol veya Anavar . Bu durumda, her bir ilacın yarı dozajı kullanılır. Kombine oran süresi – 8 haftaya kadar. Antiöstrojenler gerekli değildir.

Trenbolone Acetate ileri seviye kullanımı nedir ?

iyi profesyonel döngüleri Bilindiği gibi hemen hemen her zaman birleştirdi. Bu örneklerde dozaj asetat için verilmiştir.

doz, 100 mg (özellikle hazırlama predsorevnovatelnoy vücut için) her bir gün. kas kütlesi oranı grubu içerdiğinde testosteron enanthate haftada 250 mg; Nandrolone kullanımı (o ders progestin hazırlıklarını birleştirmek gerekli değildir) 200mg izin verilir, ancak tavsiye edilmez progestin’in artan olumsuz etkileri (Deca-Dick (sarkık ereksiyon), jinekomasti) çünkü. döngü süresi kadar 10-15 haftaya kadar çıkabilir. Tür bir yaklaşımın sağlığı için tehlikeli olduğunu belirtmek gerekir.

Categories Uncategorized
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

admin

Bir Yorum Yazın

humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al