Oxandrolone nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

  1. Homepage
  2. Uncategorized
  3. Oxandrolone nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?
oxandrolone-nedir-ne-ise-yarar-nasil-kullanilir

Oxandrolone nedir, ne işe yarar?

Oxandrolone (aynı zamanda markaları altında bilinen Oxandrolin , Anavar , Oksandrin , Vasorome , Anatrofill – et al.) , Anabolik steroid Searle Laboratories tarafından oluşturulur. [1] ve 1964 ticari marka Anavar altında ABD’de piyasaya.Oxandrolone (aynı zamanda markaları altında bilinen Oxandrolin , Anavar , Oksandrin , Vasorome , Anatrofill – et al.) , Anabolik steroid Searle Laboratories tarafından oluşturulur. [1] ve 1964 ticari marka Anavar altında ABD’de piyasaya.Oxandrolone ikinci bir C-atomu bir oksijen atomu ile ikame edildiği bir heterosikl olduğu halka bir sentetik steroid, bir. Oxandrolone nedeniyle yaygın son derece düşük seviyede bilinir androjenik aktivitenin yüksek beraber anabolik indeksi .steroid immün sistemi uyarıcı etkisi arasında en yüksek Has, önemli ölçüde insüline dokuların hassasiyetini artırır. Oxandrolone başlangıçta osteoporoz, osteokondrozis, Turner sendromu, anemi ile zayıflatılmış HIV ile enfekte olmuş hastaların tedavisi için geliştirilmiştir ve yanık, uzun süreli yatak istirahati, tür iyileşmelerini hızlandırmak için II diyabet, obezite ile bağlantılı. Yakında o da Anavar uyuşturucu madde olarak yer aldı, aktif vücut geliştirme kullanmaya başladı.

Oxandrolone Yasal statü

Oksandrolon, onun tuzları, izomerleri, esterleri, tüm dozaj formları ve ticari isimler dahil maddelerin güçlü listesi , yasadışı üretim, işleme, satın alma, depolama, Aralık 29, 2007 N 964 ceza sorumluluğu gerektirir gelen Rusya Federasyonu ebatları bazında ulaştırma veya satma amacıyla, yanı sıra üretim veya işleme için yasadışı satış veya ekipman için transfer.
Büyük boy Oxandrolone 2.5 g veya daha fazladır. [2]

Oxandrolone Steroid profili

Anabolik Etkinlik – 400% testosteronAndrojenik aktivite – testosteron% 25Aromatizasyon (dönüşüm östrojen ) – Resimkaraciğere Toksisite – fakir / adilalınması için bir yöntem olup – oral (tablet)yarı-ömür – 8-12 saat [3] [4]Algılama zamanı – 60 güne kadar
Oxandrolone Etkileri
tümsek ve kasların sertlik artırılması – oksandrolon ana etkisiyağ yakıcıseviyesinin yükseltilmesi büyüme hormonununArtan mukavemetAnavar kas kütlesinin kümesi için kullanmak uygun değildir. Anavar Elbette yeterli kas kütlesini ve vücutta ılımlı yağ içeriğine sahip kaslara rahatlama veren ve vücut yağ azaltmak kişiler için tavsiye edilir.
yanan yağ için oxandrolone

Güney Kaliforniya Üniversitesi bilim adamları bir deney gerçekleştirilmiştir [5] hasat yağ dokusu, bu steroid iptali hemen sonra döndürülmez göstermiştir.
Çalışma ABD hükümeti ve oksandrolon üreticisi tarafından sponsor oldu – Savient. 12 hafta süren deneyde, erkekler 60 yıl içinde kaldırma ağırlıkları almaz katıldı.
Çalışma erkekler sadece yağlardan kurtulmak değil, aynı zamanda hatta mukavemet eğitim olmadan, 12 hafta içinde bazı kas kütlesini elde edemediğini tespit ettik. steroidin günlük dozaj adipoz dokusu kaybı 1.8 kg, 20 mg idi. Ancak, kas kütlesi kazanmak için önümüzdeki 12 hafta boyunca gitti, ama yağ kaybı etkisi korunur. Bu yağ dokusunun sadece% 17’sinin geri döndü. Bundan başka, vücut bileşimi içinde büyük değişiklikler ilk 6 haftasında meydana geldiği tespit edilmiştir. Bu nedenle en etkili olarak, kısa kurslar oksandrolon eğilimindedir.
cm adipoz doku kaybı 2
Göbek şişman 25deri altı yağ 10kalçalarına Yağ 8dizlerinin üzerinde Yağ 3gövdenin intermuskuler adipoz doku 8uzuvların intermuskuler adipoz doku 2Bilim adamları oksandrolon kas kütlesinin kümesi için daha yağ kaybı için daha etkili bir ilaç olduğu kanısına sonucuna vardı. Ama 12 hafta içinde yağ dokusunun 2 kg kaybı AAS almadan kolayca ulaşılabilir olduğunu unutmayın.
Çalışma ayrıca yağ kaybı için duyarlılık arttıkça bulundu insülin . Yani, vücut kana besin substratların alınmasına cevap olarak bu hormon azı ile edebildi ve böylece yağ glikoz dönüşüm riski azalmıştır.

Oxandrolone yan etkileri nedir ?

oksandrolon 5 gün sonra testosteron düzeyleri (15 mg / gün)oksandrolon, bir alfa-alkillenmiş 17, steroid, hafif karaciğer üzerindeki toksik etkisi olduğu gerçeğine rağmen. Çalışmalar 12 hafta boyunca alınan günlük Anavar 20 mg, karaciğer enzimlerinin düzeyini (karaciğer yetmezliği göstergeleri) etkilemediğini gösterir. [6] [7] karaciğer hasarı ilk işaretleri doğru subkostal alan ve parlak ve koyu idrar sandalyede ağrıdır.
Anavar dihidrotestosteron bir türevi olduğu için, (dönüşmemiş aromatize değildir östrojenler gibi yan etkilere neden, jinekomasti ve vücutta sıvı toplanması).
daha az bir ölçüde oxandrolone orta dozlarda diğer steroidler ile karşılaştırıldığında kendi üretimini inhibe eden testosteron ve hipotalamus-hipofiz-testis ekseni bir geri besleme mekanizması yoluyla. Anavar dozajı yüksek olduğunda, vücut üretimindeki azalmaya tepki gonadotropin endojen testosteron seviyesi çok yüksek olduğunu düşündürmektedir. Leydig hücrelerinde uyarım eksikliğine yol açar testis atrofisi . Grunfeld çalışmada, Carl MD, günde 80 mg dozda doktora 2006 Oxandrolone göre 12 haftalık tedaviden sonra% 67 oranında testosteron seviyelerini düşürdü. [8],
seviyesine oksandrolon etkisi (tedavi 12 hafta) , LH, FSH , toplam ve serbest testosteron ve SHBGtestosteron üretiminin bastırılması bir düşüş göstermiştir libido ve erektil durgun. oksandrolon yan etki oranı eklenerek mümkündür eleyin gonadotropin androjen ilaçlar ile kombine veya bekleme durumuna.
Ayrıca, bazen iştah kaybı, karın ağrısı, bulantı, baş ağrısı, tansiyon ve diğerlerinde artış olarak Anavar yan etkileri vardır.Genelde, oksandrolon yan etkileri Anavar en güvenli steroid biri olarak kabul edilir, nadirdir.

Oxandrolone nasıl çalışır ?

Yukarıda belirtildiği gibi, Anavar “yalnız” tabii kas rahatlama artırmak için yapılır. 6-8 hafta toplam süresi.- makalesinde steroid tabii inşaatın genel ilkelerini göz atın steroid iyi dersler .iki aşamaya günde 20 mg, bölünmüş dozda Oxandrolone alarak başlayın – sabah ve erken öğleden sonra.Bir hafta sonra, 40 3 dozda günde 80 mg a kadar, dozaj Anavar artar.5-6 hafta içinde hiçbir yan etkisi ile seyir devam edin.2 gün Anavar sonunda alınması başlar tamoksifen 1-2 hafta doğal testosteron geri günde 10 mg bir dozda.Oxandrolone ders kontrendikasyonları (tanımlamak için önce istişare hekime gerektirir prostat hipertrofisi , karaciğer hastalıkları, vs.).Elbette maksimum etkinliği için, almak kurtulmak için spor beslenmeoksandrolon birleştirilmiş dersler [ Kaynak Belirtilmeli ]
oksandrolon yan etkilerinden bazılarını önlemek için ve ilaçların eşlik eden yan etkileri (libido, karaciğer ereksiyon halsiz, toksik etkileri azalmış) ve mükemmel sonuçlar elde, Anavar vysokoandrogennye ilaçların sırasında dahil edilmesi önerilmektedir:testosteronSustanonPrimobolanAynı zamanda dikkate almak gerekir:
diğer ilaçlarla birlikte kullanıldığında, oksandrolon dozaj günde yaklaşık olarak 40 mg, tipik olarak.Kombine kurslar sadece rahatlama almazsınız, aynı zamanda kas kütlesini artırmak için.Maksimum verimlilik için, almak kas kütlesi seti için spor beslenme bir kompleks ve izleyin kas kütlesinin kümesi için bir diyet .

Categories Uncategorized
Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

admin

Bir Yorum Yazın

humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al