Yaşlanmaya karşı ne kadar büyüme hormonu kullanılmalı?

  1. Homepage
  2. Fitness
  3. Yaşlanmaya karşı ne kadar büyüme hormonu kullanılmalı?
yaslanmaya-karsi-ne-kadar-buyume-hormonu-kullanilmali

Anti Aging (yaşlanma karşıtı)Ve Yağ yakımı için 2-4 IU, kas kütlesi için 6-15 IU. Daha fazla IU kullanırsanız, pankreastaki problemleri önlemeye yardımcı olacağından kürünüzüne mutlaka insülin eklemelisiniz. Şeker hastalığı riski GH’ın ana yan etkisidir. Günde sadece 3 IU kadar düşük dozlar bile insülin hassasiyetini olumsuz yönde etkilemektedir; dolayısıyla glisemik kontrolü sağlamak ve ketozu önlemek için günde …..veya daha fazla insülin gereksinimi vardır.
Büyüme hormonuna ek olarak, eksojen insülin kötüye kullanımı da insülin direncinin gelişmesinde önemli bir risk faktörüdür. Bu pre diyabet olarak adlandırılır. Kronik ve yüksek dozda ilacı kullananlar bu durumu geliştirme açısından en büyük risk altındadır; İnsülin direnci ile Kas hücresine amino asitleri ve glukozu verme kapasitesinin azalması oluşuyor bu durum kas büyümesini bozma potansiyeline sahip çok gerçek bir yan etkidir.
GH insülin birlikte kullanılması iki amaca hizmet eder. 1- GH kaynaklı insülin direncinin getirdiği hiperglisemiye veya yükselmiş kan glikozuna karşı koymak. 2- kaslarda anti- katabolik etki sağlamak . AAS ile kullanıldığında etki katlanarak artıyor. İnsülin aynı zamanda amino asitlerin kas içine alınmasını destekler ve kas glikojen üreten enzimi tetikleyerek daha dolgun görünümlü bir kas meydana getirir.

Categories Fitness Health
You can tell friends this post!:
Etiketler: , , , , , , ,

admin

Bir Yorum Yazın

humatrope satin al steroid satin al danabol satin al clenbuterol satin al